O nas - Poolsfactory group

PoolsFACTORY GROUP

Siłą naszej grupy jest doświadczenie oraz produkty godne zaufania. Nasza misja to być najlepszą grupą produkującą baseny w Europie. PoolsFACTORY GROUP jest producentem czterech marek : Exclusivepools, Starpool, Pool4you, Economy Line. Działamy w obszarze produkcji basenów i zadaszeń, sprzedaży hurtowej oraz detalicznej. Od wielu lat nasze marki cieszą się zaufaniem licznej grupy Klientów. Jest ono dla nas swoistą nobilitacją i bodźcem do ciągłego rozwoju.

Wieloletnie doświadczenie PoolsFACTORY GROUP

Mamy bogate doświadczenie i czerpiemy z niego to co najlepsze.

Dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z klientami oraz wiodącymi dostawcami komponentów do produkcji wyrobów z laminatu pozwoliły nam osiągnąć perfekcję w każdym calu.

Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy certyfikat TÜV Rheinland na produkcję basenów.

PoolsFACTORY GROUP w swojej ofercie posiada baseny dostępne w trzech kategoriach różniących się od siebie ceną oraz jakością. Dzięki takiej polityce firmy jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego Klienta.

Każdego roku z naszego zakładu wyjeżdża kilkaset produktów, trafiając do Klientów w różnych krajach. Transport kołowy i morski daje gwarancję dostawy w najróżniejsze rejony świata, a transport powietrzny możliwość osadzenia basenu w najbardziej niedostępnych miejscach, gdzie mieszkają nasi Klienci.

Dążymy do stworzenia efektywnej i zwartej grupy, elastycznie dostosowującej się do warunków rynkowych i potrzeb każdego naszego Klienta. Naszą strategię prowadzimy w zgodzie z misją i wizją PoolsFACTORY GROUP. Dążymy do tego, aby utrzymać wiodącą pozycję wśród europejskich firm z branży. Dzięki wspólnym wysiłkom zaangażowanych pracowników dbamy o ciągły wzrost efektywności i jakości oferowanych produktów. Zależy nam nie tylko na osiągnięciu pozycji lidera w branży, ale również na ograniczeniu do minimum oddziaływania na środowisko naturalne. Nasze działania kierujemy na:

- rozbudowę sieci partnerów handlowych,
- stałą i niezawodną jakość,
- dalsze inwestycje w nowe formy i kształty naszych basenów,
- wykorzystywanie sprawdzonych i nowych, innowacyjnych technologii,
- dostarczanie najwyższej jakości produktów,
- zachowanie wysokiej efektywności kosztowej.

Pragniemy, żeby PoolsFACTORY GROUP poprzez nieustanny rozwój tworzyła wartość dla naszych Klientów i Partnerów. Chcemy być postrzegani jako wydajny i innowacyjny podmiot, który elastycznie dopasowuje się do warunków rynkowych i życzeń Klientów.